خدمات سئو وردپرس

خدمات سئو وردپرس 1403

خدمات سئو وردپرس را میتوان بهترین و موفق ترین ابزار خدمات سئو دانست که هر وب سایتی برای موفقیت بدان نیاز دارد ، خدمات سئو سایت وردپرس را میتوان موثر ترین تکنیک و تاکتیکی دانست که هر وبسایتی برای رقابت بدان نیاز دارد.

 

خدمات سئو وردپرس

 

 

خدمات سئو سایت وردپرس، مجید مقدم سعی در تغییر همه چیز دارد تا بتواند نتایج و رتبه های وب سایت های هدف را بهبود و یا ارتقاء ببخشد. خدمات سئو وردپرس با خود کسب رتبه های برتر را برای وبسایت های هدف به ارمغان میاورد ، خدمات سئو سایت وردپرس جذب ترافیک ارگانیک  و افزایش و ایجاد سر نخ های فروش را سبب میشود که در نتیجه آن آفزایش در آمد را برای بسیاری از وب سایت ها به ارمغان میاورد.

 

خدمات سئو سایت وردپرس

 

بسیاری از مدیران وب سایت های زمانی که به ما مراجعه میکنند از نبود ترافیک لازم در وب سایت خود ناراضی هستند و برخی نیز معتقد هستند که اصلا وب سایتشان دیده نمیشود . ما در جواب این سوالات همیشه به خدمات سئو سایت وردپرس اشاره میکنیم که به کمک این خدمات میتوان سایت هدف را بهینه سازی کرد و هرآنچه که موتور های جستجو و همینطور مخاطبین وب سایت بدان نیاز دارند را فراهم ساخت،جالب است بدانید که بدون بهینه سازی وب سایت شما همچنان دیده نمیشوید! زیرا را دیده شدن و رقابت کردن با سایر رقیبانتان باید کارهای ریز و درشت فراوانی انجام بدهید که شاید در تخصص شما نباشد.

 

 تحقیق کلمات کلیدی

 

تحقیق کلمات کلیدی در خدمات سئو سایت وردپرس همیشه از مهم ترین کارها و وظایف بوده است، و هر سئوکار وردپرس باید به تحقیق کلمات کلیدی اهمیت ویژه ای بدهد،زیرا به وسیله تحقیق کلمات کلیدی میتوان فهمید رقبای کسب و کارها به چه سمت و سویی حرکت میکنند و در چه کلماتی کارکرده اند و همینطور فهمید میزان موفقیتشان چقدر بوده است و از سوی دیگر میتوان فهمید برای کسب و کار هدف باید به دنبال چه کلمات کلیدی بود تا برای آن تولید محتوا انجام بشه.

دقت داشته باشید که انجام تحقیق کلمات کلیدی میتواند راه وب سایت هدف را برای موتور های جستجو و همینطور مخاطبین بالقوه آن هموار سازد،سبب جذب ترافیک ارگانیم بیشتری میشود و همینطور سبب دیده شدن بیشتر وب سایت میباشد.

 

 بهینه سازی در صفحه

 

بهینه سازی در صفحه یا درون صفحه بعد از تحقیق کلمات کلیدی مهم ترین کاری میباشد که یک سئوکار وردپرس در خدمات سئو وردپرس باید بدان بپردازد که با این بهینه سازی تک تک صفحات وب سایت شما به رتبه های بالای نتایج جستجو نزدیک میشوند.سیستم مدیریت محتوای وردپرس در خود ویژگی های خاصی دارد که کمک فراوانی برای بهینه سازی تمامی صفحات میکند تا سئوکاران از آن نهایت استفاده را بکنند.

 

اگر بخواهیم بهینه سازی در صفحه را با هم مرور کنیم میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم :

 

 • بهینه سازی لینک ها یا URL صفحات
 • ایجاد ساختار مناسب صفحات برای موتور های جستجو
 • ایجاد ساختار مناسب صفحات برای مخاطبین
 • بهینه سازی عناوین و تگ های صفحات
 • بهینه سازی و استفاد از توضیحات متا
 • بهینه سازی و استفاده از انواع هدر مناسب
 • بهینه سازی و ایجاد لینک سازی داخلی

 

 سئو تکنیکال

 

از دیگر مواردی که برای خدمات سئو سایت وردپرس بسیار مهم است پرداختن به بهینه سازی سئو فنی یا تکنیکال برای وبسایت های وردپرسی میباشد،سئو فنی به طور معمول به تمام موارد فنی در یک وب سایت اشاره میکند که میتواند نتایج صفحات را در موتور های جستجو بهبود ببخشد، هر وب سایتی میتواند تمام موارد فنی و یا بخشی از این موارد زیر را در وبسایت خود بهینه سازی نماید.

 

 1. بهبود و یا افزایش سرعت بارگذاری صفحات
 2. بهبود و یا افزایش سرعت کلی سایت
 3. بهبود قالب وردپرسی برای افزایش سرعت سایت
 4. بهبود و یا بهینه سازی سایت برای پیمایش تلفن های همراه
 5. بهبود و یا برطرف کردن ایرادات صفحات وب سایت برای استفاده در تلفن همراه
 6. بهینه سازی تصاویر صفحات
 7. ایجاد و یا بهبود انواع دسته بندی مناسب
 8. بهبود و یا ایجاد انواع برچسب های مناسب
 9. ایجاد نقشه سایت مناسب موتور های جستجو

همانطور که میدانید سرعت صفحات یک وب سایت این روزها یکی از اصلی ترین و مهم ترین فاکتور های موفقیت هم از نظر موتور های جستجو و هم از نظر مخاطبین میباشد ،پس برای شروع همواره توجه به مهم ترین نکات بسیار اولویت دارد.

 

 بهینه سازی خارج از صفحه

 

 

بسیاری از متخصصین بر این باور هستند که سئو خارج از صفحه میتواند یکی از مهم ترین و پرفایده ترین کارهایی باشد که در خدمات سئو وردپرس میتوان بدان اشاره کرد ولی جالب است بدانید که همانقدر که سئو خارج از صفحه میتواند برای وب سایت ها مفید باشد چه بسا در بسیاری از موارد بیشتر از فوایدش میتواند مضر باشد و تاثیرات منفی بر وب سایت هدف داشته باشد،پس باید در مورد سئو خارج از صفحه بسیار محتاط بود،سئو خارج از صفحه به فعالیت ها و اقداماتی اشاره دارد که خارج از محدوده وب سایت برای بهینه سازی یک سایت انجام میشود که از مهم ترین آن ها میتوان زیر اشاره کرد :

 

 1. انواع بک لینک 
 2. شبکه های اجتماعی 
 3. بازاریابی شبکه های اجتماعی 
 4.  برند سازی آنلاین

 

 چرا سئو خارج از صفحه مهم است ؟

 

همانطور که میدانید موتور جستجو گوگل از سیگنال ها برای تعیین اعتبار یک وب سایت استفاده میکنند،از بین این سیگنال ها میتوان به وجود بک لینک هایی اشاره کرد که از وب سایت های دیگر به سمت وب سایت هدف روانه میشود،حال هر چه این بک لینک ها از اعتبار بالایی برخوردار باشند سیگنال های قوی و با اعتباری برای موتور های جستجو ارسال میکنند و از طرفی دیگر هرچه این سیگنال ها از نظر گوگل بی اهمیت تر باشد سبب میشود که وب سایت هدف از نظر گوگل دارای سیگنال منفی باشد ،پس به راحتی تمامی رتبه های صفحات دستخوش نزول میشوند،جالب است بدانید که بعضی از وب سایت ها از نظر گوگل اسپم میباشند ،حال اگر از آن وب سایت بک لینکی دریافت کنید،وب سایت شما نزدیک به وب سایت اسپم قرار میگیرد ،پس برای استفاده از بک لینک ها بسیار باید دقت کرد.

 

تولید محتوا غنی

 

تولید محتوای غنی یکی از مهم ترین و کاربردی ترین ارکان خدمات سئو سایت وردپرس میباشد، بسیاری از متخصصین و سئوکاران وردپرس بر این باور هستند که بدون محتوای ناب و غنی هیچ اتفاقی در وب سایت هدف نمیافتد و هیچ افزایش رتبه ای برای صفحات در نتایج موتور های جستجو اتفاق نمافتد،ولی ما بر این باور هستیم که تمامی ارکان سئو از کوچک تا بزرگ و از ریز تا درشت همه و همه به هم وابسته میباشند و باید یک متخصص SEO وردپرس تمام تلاش خود را برای وصل کردن این ارکان و حلقه های سئو انجام دهد.

 

 1. ایجاد و تولید محتوای غنی 
 2. تولید محتوا تخصصی برای محصولات
 3. تولید محتوا تخصصی برای مقالات
 4. تولید محتوا تخصصی برای اخبار
 5. تولید محتوای تخصصی برای تمرکز بر کلمات کلیدی
 6. تولید محتوای غنی برای رقابت با رقباء بزرگ 
 7. تولید محتوا غنی برای جذب مخاطبین و موتور های جستجو

 

خدمات سئو سایت وردپرس

 

 

 چرا خدمات سئو وردپرس مهم است ؟

 

در دنیای دیجیتال امروز که هر روز به طور روز افزون بر تعداد وب سایت های وردپرسی افزوده میشود و از سویی دیگر بر تعداد رقیبان هر کسب و کاری افزوده میشود، نمیتوان به راحتی در حیطه کسب و کار خویش در فضای آنلاین  به راحتی موفق شد و یا بتوان به راحتی با رقباء بسیار قدرتمند دوشا دوش حرکت کرد. خدمات سئو وردپرس کمک فراوانی برای گذشتن از سد اکثریت رقباء قدرتمند شماست که سال ها در تلاشند تا بتوانند سهم خود را از بازارهای آنلاین بگیرند که این بازارهای دیجیتال آنلاین امروزه بسیار طرفدار پیدا کرده اند.

 

چرا خدمات سئو سایت وردپرس مهم است !

 

 1. افزایش دیده شدن
 2. افزایش رتبه سایت
 3. افزایش و بهبود رتبه در نتایج موتور جستجو
 4. جذب ترافیک آنلاین
 5. ایجاد و تولید سرنخ های با کیفیت برای ورود مخاطب و موتور جستجو
 6. افزایش فروش و سود
 7. رسیدن به صفحه اصلی گوگل
 8. جذب مخاطبین تازه و نگهداری مخاطبین قدیمی
 9. به روز بودن و بروزرسانی مطالب
 10. استفاده از تجارب متخصصین سئو
 11. افزایش و بهبود رابط کاربری
 12. افزایش سرعت سایت
 13. بهینه سازی تصاویر
 14. کاربری راحت برای استفاده کنندگان از تلفن همراه
 15. درک موتور های جستجو از صفحات وب سایت
 16. ایجاد تغییرات لازم برای بهبود کارایی
 17. بهینه سازی محتوا
 18. تحقیق کلمات کلیدی
 19. ایجاد تولید محتوای با کیفیت
 20. تجزیه و تحلیل رقباء
 21. مطرح سازی برند کسب و کار

 

 

انجام خدمات سئو وردپرس با مجید مقدم در سال 1403

 

 

این روزها سیستم مدیریت محتوای وردپرس محبوبیت بسیار زیادی در نزد کسب و کارها پیدا کرده است،وجود انواع قالب ها و افزونه های مورد نیاز برای هر چه بهتر کردن نیازهای مخاطبین شاید یکی از چندین عوامل محبوبیت سیستم مدیریت محتوای وردپرس باشد. از این رو خدمات سئو وردپرس در نزد بسیاری از صاحبان کسب و کارها بسیار مورد اهمیت قرار گرفته است.

 

توجه داشته باشید که سرمایه گذاری در بهینه سازی وب سایت ها بسیار مهم است ،حال در این میان بسیاری از افراد سئو در وردپرس را با انواع تبلیغات در فضای آنلاین مقایسه میکنند که این کار بسیار اشتباهی میباشد،زیرا سئوسازی یک عملیات تقریبا مداوم و طولانی و همینطور ماندگار میباشد که هر چه زمان میگذرد نتیجه آن بسیار مشهود تر میشود ولی استفاده از انواع تبلیغات علاوه بر بسیار گران بودن آن به صورت مقطعی و یا دوره ای میباشد که هیچ ثبات و پایداری را برای وب سایت به دنبال ندارد. پس با ما باشید تا با هم به مهمترین مواردی که ما در خدمات SEO وردپرس به آن میپردازیم آشنا بشوید.

 

 

خدمات سئو تهران

 

هاست وردپرس

 

هر موقع که ما اراده میکنیم که یک وبسایت کسب و کار راه اندازی کنیم یکی از ابتدائی ترین و مهم ترین موارد انتخاب یک هاست پرقدرت میباشد، بسیاری از ما همیشه برای جلوگیری و یا صرفه جویی در هزینه های زیاد سعی میکنیم از همان ابتدا به سایرین بفهمانیم که ما خیلی زرنگ هستیم و کسی نمیتوانه از ما هزینه اضافی بگیرد، برخلاف نظریه بسیاری از افراد که شاید اطلاعات کافی از این موارد نداشته باشند ما به شما هم پیشنهاد میکنیم و هم توصیه میکنیم که در انتخاب شرکت هاستینگ خود به شدت سخت گیر و همینطور به شدت ولخرج باشید،شاید در ابتدا کمی هزینه ها برای ما سنگین باشد ولی بعد از چند وقت تمامی هزینه ها به راحتی جبران میشود.

 

یک هاستینگ خوب و پرقدرت تشکیل شده از سرعت بسیار خوب و همیشگی ،پایداری سرعت در تمام ساعت های شبانه روز ،داشتن سرور های بسیار پرقدرت و از همه مهم تر داشتن یک پشتیبانی بسیار عالی و سریع و پاسخگو،نداشتن ایرادات هاستی و همینطور وجود سرعت بسیار زیاد یکی از مهم ترین عوامل برای افزایش رتبه یک وب سایت در همه ادوار میباشد،وجود سرعت برای پیمایش موتور های جستجو و همینطور پیمایش مخاطبین در وبسایت یکی از مهم ترین موارد سئو میباشد، پس به نظر ما وجود یک هاست پرقدرت وردپرس از مهم ترین ابزار های سئوسازی یک وب سایت میباشد.

 

قالب سایت

 

هر چقدر هاست وبسایت مهم میباشد همانقدر هم قالب سایت بسیار مهم است. قالب وبسایت در خدمات سئو وردپرس بسیار مهم است و حتی میتوان بدان نقش کلیدی در موفقیت های آتی داد، شاید از نظر بسیاری از افراد قالب چندان اهمیتی نداشته باشد و جالب است بدانید که کوچکترین ایراد در قالب وبسایت از دید گوگل مخفی نمیماند،پس همین موضوع سبب میشود که هنگامیکه حتی در بالاترین رتبه های نتایج جستجو هستید و تمامی نکات سئو را رعایت کنید سبب میشود که رقباء شما به راحتی از رتبه های نتایج شما عبور کنند و شما از آنان جا بمانید.

حال از آن سوی قضیه به این موضوع توجه کنیم که شما در ابتدای راه هستید و قالب شما دارای ایرادات ریز و درشت فراوانی باشد .آنوقت است که مشکلات مربوط به خدمات SEO وردپرس شما رفته رفته زیاد میشود و شما حتی از آن خبر ندارید و حتی توقع دارید که به رتبه های برتر برسید،ولی جالب است بدانید که شاید هیچ وقت رتبه های برتر را نبینید،البته منظور ما از رتبه های برتر در کلمات و نتایجی میباشد که رقابت زیاد و یا سنگینی در آن وجود دارد نه اینکه رقابت معمولی و یا بسیار کم باشد.

 

گوگل کنسول

 

بسیاری از کسب و کارها شاید در اکثریت مواقع به گوگل کنسول توجه و یا دقت نداشته باشند ولی در خدمات سئو سایت وردپرس گوگل کنسول یکی از مهم ترین ابزارها برای موفقیت یک وبسایت میباشد،اگر دقت کرده باشید ما در نقاط مختلف به ایرادات ریز و درشت اشاره کردیم ،حال جالب است بدانید که در گوگل کنسول هم میتوان ایرادات ریز و هم میتوان ایرادات و مشکلات بسیار بزرگ را مشاهده کرد.

گوگل کنسول برای بسیاری از متخصصین بسیار حائز اهمیت میباشد چرا که با گوگل کنسول میتوان وب سایت را معرفی کرد،لینک هایی که دارای مشکل هستند را بررسی کرد،کلمات کلیدی مختلف که در وب سایت شما جستجو شده است را چک کرد،کلمات جستجو شده توسط مخاطبین را پیدا کرد و حتی به میزان علاقه مخاطبین در موضوعات وبسایت شما میتوان پی برد و خیلی موارد دیگر که از نگاه متخصصین دور نیست.

 

 

سئو داخلی وردپرس

 

سئو داخلی یا لینک سازی در وردپرس شاید برای بسیاری از افراد حایز اهمیت نباشد و یا بدان توجه خاصی نداشته باشند. وجود سئو داخلی در خدمات سئو وردپرس سبب میشود که موتور های جستجو به راحتی بتوانند هم به تمامی صفحات شما راه پیدا کنند و هم بتوانند به راحتی در تمامی صفحات شما پیمایش کنند و این موضوع حتی برای مخاطبین شما هم صدق میکند،هر چقدر لینک سازی شما اصولی تر و حرفه ای تر باشد وبسایت شما میتوانید به موتور های جستجو سیگنال های قوی در مورد تمامی صفحات بفرستید و اینجاست که گوگل و سایر موتور های جستجو میتوانند تمامی صفحات شما را درک کنند و دوم اینکه بتوانند بفهمند که موضوع وب سایت شما چیست و سم اینکه به راحتی بتوانند وب سایت شما را به مخاطبینی که در مورد موضوعات وب سایت شما جستجو میکنند و از گوگل سئوالات خود را مطرح میکنند وب سایت شما را معرفی سازند.

 

خدمات سئو وردپرس در تهران

 

 

دسته بندی وبسایت وردپرسی

 

 

برای تیم ما دسته بندی شاید یکی از مهمترین اولویت ها باشد،حلقه اتصال در خدمات سئو سایت وردپرس بسیار مهم است تا هم موتور های جستجو به درک صحیحی از فعالیت های وب سایت شما پیدا کند و هم مخاطبین شما به راحتی متوجه ارتباط بین محصولات و همینطور دسترسی سریع به محصولات و مطالب مورد نیاز خود پیدا کنند.

 

دسته بندی در فروشگاه های اینترنتی بسیار مهم میباشد و امروزه نقش بسیار کاربردی و مهم هم در سئوسازی و هم برای موتور های جستجو دارد،شاید در بسیاری از فروشگاه های اینترنتی بزرگ و مشهور نقش این دسته بندی ها را هم دیده اید و هم باور کرده اید،ایجاد دسته بندی امروزه برای متخصصین سئو نقش کاربردی و مهم برای استفاده از کلمات کلیدی حساس و پررقابت دارد،حال جالب است بدانید که عدم دقت در دسته بندی درست و اصولی نتیجه بسیار منفی در نتایج موتور های جستجو دارد،پس برای ایجاد دسته بندی ها باید درپی انواع برنامه ریزی و انواع تاکتیک های فنی بود تا بتوان از قدرت این دسته بندی ها به نحو احسنت استفاده کرد.

 

بهینه سازی صفحات و برگه ها

 

 

همانطور که میدانید بسیاری از کسب و کارها پس از راه اندازی و طی کردن مراحلی به خدمات سئو سایت وردپرس نیاز پیدا میکنند،در این مرحله متخصصین سئو همیشه سعی دارند نهایت بهینه سازی در صفحات و برگه ها اعمال بشه تا زحماتی که کسب و کارها در مراحل قبل انجام شده به هدر نرود.

اکثریت صفحات چه در بحت مقالات و چه در بحث محصولات باید متناسب با کلمات کلیدی نیاز بازار طراحی،تولید و بکارگیری بشود،چرا که در غیر اینصورت تقریبا کارایی ندارد و ما خیلی نمیتوانیم امیدوار به جذب ترافیک ارگانیک باشیم،بکارگیری کلمات کلیدی سلسه مراتبی دارد که باید طبق اصول آن گیش رفت و در طی تمامی مراحل باید همیشه یک نیم نگاهی هم به رقباء اصلی کسب و کار داشت و در راستای آنان حرکت کرد تا از تمامی جهات بتوان از رقباء کسب و کار پیشی گرفت.

 

تحقیق کلمات کلیدی

 

بعد از اینکه عیب و ایرادات و یا مشکلات وبسایت مرتفع شد تازه کار اصلی متخصصین خدمات سئو سایت وردپرس آغاز میشود،تحقیق کلمات کلیدی یکی از مهم ترین و اساسی ترین کارها و ابزارهایی میباشد که متخصصین سئو سایت باید بدان اهمیت ویژه ای بدهند.

 

کلمات کلیدی یکی از مهمترین کارها برای سئو سازی وبسایت های هدف میباشد که از طریق آن نیازهای اصلی وب سایت برای تولید محتوا چه از نوع مقاله و چه از نوع محصول تشخیص داده میشود و از طریق تولید محتوا میتوان فضای رقابت را با سایر رقیبان آماده کرد،توجه داشته باشید که تولید محتوا مناسب و قوی برای وبسایت هدف رفتن بیش از نیمی از راه سئو سازی میباشد.

 

تولید محتوای غنی

 

تولید محتوای غنی را میتوان مهم ترین ابزار برای خدمات سئو وردپرس دانست،زیرا همواره بسیاری از متخصصین SEO وردپرس براین باور هستند که محتوا و تولید محتوا پادشاست،پس توجه داشته باشید که تولید محتوای غنی راز و رمز موفقیت تمامی وب سایت ها میباشد که همه سئوکاران وردپرس باید بدان توجه ویژه ای داشته باشند،پس بدون تولید محتوا غنی و شاخص راهی از پیش نمیرود.

 

تولید محتوا در خدمات سئو سایت وردپرس باید براساس نیازهای کسب و کار و همینطور خدمات و محصولات کسب و کار پیش برود و از طرفی دیگر تولید محتوا باید برای رقابت با سایر کسب و کارها نیز طراحی و تولید شود،در تولید محتوا نکات ریز و درشت بسیاری وجود دارد که فقط سئوکار ماهر وردپرس از آن مطلع میباشد ،پس اگر کسب و کاری از سئوکار متخصص استفاده نمیکند باید زمان بسیار زیادی را صرف کسب کردن تجربه نماید و این در صورتی میباشد که تازه محتوای تولید یونیک باشد و در غیر اینصورت که هیچ.

 

خدمات SEO وردپرس

 

 

ابزارهای فروش

 

بسیاری از کسب و کارها همیشه بدنبال فروش محصولات خود و در نتیجه کسب و افزایش درآمد خود میباشند،باید توجه داشته باشید که فروش پایدار فقط زمانی اتفاق میفتد که تمامی مراحل و پیش نیاز های خدمات سئو سایت وردپرس به خوبی طی شده باشد و وبسایت مورد نظر دارای هیچ ایرادی از نظر سئو نباشد.

 

هر سئوکاری بنا بر تجربه خود از ابزارهای فروش کم یا زیادی بهره مند میباشد که در حین مراحل سئو سازی بتوان از آن استفاده کند تا زمینه فروش فوق العاده را برای وب سایت های مورد نظر ایجاد کند،توجه داشته باشید برای بسیاری از کسب و کارها رتبه های برتر فقط نیمی از راه میباشد بکه برای آنان فروش هم نقش بسیار مهمی دارد ،پس یک متخصص SEO وردپرس باید بتواند همزمان سئوسازی و فروش را بتواند با هم مدیریت کند.

 

قیمت خدمات سئو وردپرس چقدر است ؟

 

بسیاری از مخاطبین و کسب و کارها همواره از قیمت خدمات سئو وردپرس میپرسند تا بتوانند در مورد آن تصمیم نهایی را بگیرند . باید اشاره کنیم که قیمت خدمات سئو سایت وردپرس به خیلی از موارد ارتباط مستقیمی دارد،تعداد کلمات کلیدی خواسته شده ، میزان رقابت در کلمات کلیدی خواسته شده ، میزان وقتی که باید گذاشته شود و بسیاری و میزان کوچکی و بزرگی کسب و کار مورد نظر و همچنین موارد دیگر، ولی به طور میانگین کمترین هزینه انجام خدمات SEO وردپرس از ماهانه مبلغ 8 میلیون تومان شروع میشود و حدکثر به مبلغ 45 میلیون تومان ختم میشود که مربوط به وب سایت های بسیار بزرگ میباشد.

 

انجام خدمات سئو سایت وردپرس چقدر زمان میبره ؟

 

انجام خدمات سئو سایت وردپرس مراحل مختلفی داره که باید یکی پس از دیگری انجام شود و به همین دلیل است که به زمان زیادی نیاز دارد،و از سویی دیگر بالا آمدن در نتایج موتور های جستجو از جمله گول نیاز به طی کردن مراحل و زمان خاص دارد،پس برای بالا آمدن در نتایج گوگل باید صبور بود و به سئوکار وردپرس زمان مورد نیاز را داد. حداقل زمان ممکن برای انجام خدمات سئو وردپرس حداقل 8 ماه میباشد که باز هم بسته به شرایط  مختلف کسب و کار کم و یا زیاد میشود،برای کسب و کارهای کوپک و دارای رقابت متوسط حداقل زمان ممکن 6 ماه میباشد و همینطور برای کسب و کارها متوسط و بزرگ این زمان به 12 ماه افزایش میابد و برای کسب و کارها خیلی بزرگ شیوه و زمانی متفاوت نیاز است و نکته آخر اینکه زمان نقش مستقیمی با میزان هزینه کسب و کارها دارد یعنی بسیاری از کسب و کارها با هزینه بیشتر میتوانند کارهایی را که در مدت طولانی تر باید انجام شود زودتر به سرانجام برسانند و نتیجه دلخواه را بگیرند.

2 دیدگاه دربارهٔ «خدمات سئو وردپرس 1403»

  1. سلام و درود
   انجام خدمات سئو وردپرس براساس سایت های مختلف متفاوت میباشد ولی حداقل زمان ممکن 6 ماه میباشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا